Attraction location map

TRICK OR TREAT- HİLE Mİ YOKSA ŞAKA MI?

Denizatlarının kamufle olmak için renk değiştirdiğini biliyor muydunuz? Peki ya sürü balıklarının yırtıcılardan korunmak için bir arada gezdiklerini? En korkunç veya en sevimli kostümünüzü giyin, cadılar bayramı temalı etkinliğimizde SEA LIFE'ın Ürkütücü Denizler'inde hiç bilmediğiniz hileleri öğrenin, denizlerin en ürkütücü canlılarından en sevimlilerine kadar binlerce deniz canlısıyla tanışın.

Kostümlü girişler ücretsiz!
29 Ekim 2016 günü yapılacak Cadılar Bayramı etkinliğimize kostümünüzü giyerek gelin SEA LIFE Akvaryum giriş ücreti ödemeyin.

Tam kostümlü gelenlerin yanında gelecek olan kişiler yetişkin ve çocuk biletlerinde kapı fiyatı üzerinden %50 indirimli bilet alabilirler. İndirimli bilet diğer indirim, özel fiyat ve kampanyalar ile birleştirilemez.

Not: Ücretsiz girişten faydalanabilmek için "tam kostüm" giyilmesi gerekmektedir. Sadece maske ve/veya makyaj ve/veya aksesuar tam kostüm olarak değerlendirilmeyecektir. Cadılar bayramı için kostüm giyilmiş olması gerekmektedir. 
SEA LIFE Akvaryum'un kampanya koşullarını değiştirme ve/veya kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

En iyi kostümlü cadıları sürpriz ödüller bekliyor!
Cadılar bayramı etkinliğinde saat 16:00'da yapılacak yarışma ile en iyi çocuk kostümü ve en iyi yetişkin kostümü jürimiz tarafından belirlenecek ve ödülünü alacak. En iyi kostüm yarışmasına katılmak için ziyaretiniz sırasında rehberlerimize kayıt yaptırın.

Çocuklar için cadılar bayramı makyajı köşesine uğramayı unutmayın!
Etrafınızda gezen sevimli ve korkutucu canavarlar ile fotoğraf çektirmeden önce siz de cadılar günü makyajınızı yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çocuk oyun alanına uğramak.