Attraction location map

ZEBRA KÖPEKBALIĞIMIZA EŞ GELDİ

ONLAR ARTIK ÇOK MUTLU BİR ÇİFT

SEA LIFE Avaryum'da ziyaretçilerimizin katılımıyla sıradışı bir düğün töreni yapıldı. Davetliler sıradan, gelin ile damatsa bir o kadar sıra dışıydı. Dünya'nın en büyük köpekbalığı ailesine ev sahipliği yapan SEA LIFE ailesine dişi bir zebra köpekbalığı katıldı. Erkek zebra ve dişi zebra köpekbalıkları akvaryum yasalarına göre düzenlediğimiz nikah töreni ile dünya evine girdiler. Bu mutlu günümüzde Show TV bizlerleydi.

Önce ziyaretçiler geldi, ardından dekorasyon hazırlandı. Kız tarafı ve erkek tarafı hazırlıklarını tamamladıktan sonra dalgıçlar ve sembolik nikah memuru cübbesiyle birlikte akvaryuma onbinlerce balık arasına daldı.

İmzaları atmak çok da kolay olmadı. Ufak yemleme çabalarıyla gelin ve damat düğün marşı eşliğinde ayrı ayrı nikah masasına geldiler. Nikah tamamlandıktan sonra düğün marşı yerini damat halayına bıraktı. Dalgıçlar suyun altında ziyaretçiler ise suyun dışında halay çekip dans ettiler. Ziyaretçilerimizin neşeli bakışları arasında kıyılan nikahımızda çocuk ziyaretçilerimiz köpekbalıklarımıza çiçekler getirdi, onlarla fotoğraf çektirdi.