Attraction location map

GÖRÜN, ÇİZİN, YÜZMELERİNİ İZLEYİN...

Hayallerin gerçek olup okyanuslarda yüzdüğü ‘Resim Akvaryum’ Kore ve Avustralya’dan sonra ilk kez Türkiye’de SEA LIFE İstanbul'da. Çocukların hayallerindeki deniz canlılarını resmedip dev akvaryumda yüzerken izleyebildikleri ‘Resim Akvaryum’,  SEA LIFE'ta çocukları bekliyor. Bu akvaryumda balıkları çocuklar tasarlıyor! 


Çizimlerin canlandığı, çocukların hayallerindeki balıkların gerçeğe dönüştüğü sihirli oyun alanı Resim Akvaryum’un içine dalın! Egzotik balıkların güzelliğinden ilham alın, kendi hayalinizdeki balığı çizin, multimedia tarayıcıdan geçirin ve dijital akvaryumda yüzdüğünü izleyin.

 

Resim Akvaryum'da çocuklar, birbirinden farklı deniz canlılarının şablonlarını diledikleri gibi renklendiriyor, isimlerini yazıyor, dijital tarayıcıdan geçiriyor ve kendi tasarımı olan balıkları dijital akvaryumda yüzdürüyor. Çizimlerin canlandığı, çocukların hayallerindeki balıkları gerçeğe dönüştürdüğü sihirli oyun alanı Resim Akvaryum’daki balıklarla çocuklar hem deniz canlılarını tanıyor hem de onlara hayat vermenin keyfini yaşıyor. Hayat verdikleri balıkları sadece izlemeyen aynı zamanda onları besleyebilen çocuklar deniz canlılarıyla iletişime geçerek doğayla bağ kurmayı öğreniyor.

 

 

Show previous slide
Show next slide
Show previous slide
Show next slide
Show previous slide
Show next slide
Show previous slide
Show next slide
Show previous slide
Show next slide
Show previous slide
Show next slide

Misafirlerimizin Dikkatine

Değerli Ziyaretçilerimiz,

 COVID-19 salgınının yayılma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında merkezimiz 15 Haziran 2020 tarihine kadar ziyarete kapalı olacaktır. Güncellemeler ve açılış tarihi için lütfen sosyal medya kanallarımızı takip ediniz.

Sizlerle yeniden buluşacağımız günü heyecanla bekliyoruz.

 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz…