Attraction location map

Koronavirüs (Covid-19) – Misafirlerimiz için Bilgilendirme

Pek çok kurumda olduğu gibi biz de Covid-19 koronavirüs salgınına ilişkin durumu aktif olarak takip ediyoruz ve Sağlık Bakanlığı ile düzenli olarak temas halindeyiz. Sağlık kurumlarının tavsiyelerinde henüz herhangi bir değişiklik yok, bu nedenle merkezimiz olağan şekilde çalışmaya devam ediyor ve misafirlerimizi ağırlamaya ilişkin standart şartlar ve koşullar geçerliliğini koruyor.

Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığı bizim önceliğimizdir. Onların refahını korumak için gereken tüm tedbirleri aldık. Bu nedenle, genel halk sağlığı yönlendirmeleri doğrultusunda SEA LIFE İstanbul genelinde gelişmiş bir temizlik sistemi uygulamaya başladık ve el dezenfeksiyon ürünlerini daha ulaşılabilir hale getirdik. Misafirlerimizden de merkezimizde geçirdikleri süre boyunca doğru hijyen uygulamalarını yerine getirmelerini rica ediyoruz.

Koronavirüsten doğrudan etkilenen bir bölgeden gelerek SEA LIFE İstanbul'u ziyaret etmeyi planlıyorsanız ve virüsle ilişkilendirilen belirtilere benzer belirtiler gösteriyorsanız (örneğin, yüksek ateş, öksürük, nefes darlığı), SEA LIFE İstanbul'u ziyaret etmemenizi ve daha fazla bilgi ve yönlendirme için hemen yerel sağlık kurumunuz veya doktorunuz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. 

Daha fazla bilgi için lütfen https://hsgm.saglik.gov.tr/tr/covid19  adresinde yer alan ve yerel sağlık kurumunuz tarafından sağlanan tavsiyelere başvurun ve uyun.

Ziyaretiniz sırasında, SEA LIFE İstanbul genelinde daha gelişmiş bir temizlik sisteminin uygulanması da dahil olmak üzere bulaşma riskini en aza indirmek için atılabilecek tüm adımları attığını göstererek endişelerinizi giderebilmeyi umuyoruz. Gerektiğinde hemen harekete geçeceğimizden ve misafirlerimiz ile çalışanlarımızın refahını korumak için gereken tüm tedbirleri alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tüm misafirlerimizden SEA LIFE İstanbul'u ziyaret ederken yüksek kişisel hijyen standartlarına uymalarını rica ediyoruz. Virüsün yayılmasını önlemek için alabileceğiniz basit önlemler vardır. Bu önlemlerden bazıları şunlardır:

  • Öksürürken ve hapşırırken ağzınızı ve burnunuzu kağıt mendille veya kıyafetinizin koluyla (ellerinizle değil) kapatın.
  • Kullanılmış kağıt mendilleri hemen çöpe atın.
  • Ellerinizi düzenli olarak sıcak su ve sabunla yıkayın ve el temizleme jeli kullanın.
  • Hasta insanlarla yakın temasta bulunmaktan kaçının.
  • Elleriniz temiz değilse gözlerinize, burnunuza ve ağzınıza dokunmaktan kaçının.

Ziyaret sırasında rahatsızlanırsanız lütfen hemen bir çalışanımızla görüşün ve mümkünse güvenlik açısından iki metreden fazla yaklaşmayın.

İş birliğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Misafirlerimizin Dikkatine

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Merkezimizin Bayram Çalışma Saatleri aşağıdaki gibidir.
Arife 30 Temmuz - 12:00 18:00 - Son Giriş: 17:00
1 günü 31 Temmuz- 13:00 19:00- Son Giriş: 18:00
2.günü 01 Ağustos - 12:00 19:00- Son Giriş: 18:00
3.günü 02 Ağustos - 12:00 19:00- Son Giriş: 18:00
4.günü 03 Ağustos - 12:00 19:00- Son Giriş: 18:00

İyi eğlenceler dileriz.