Attraction location map

SEA LIFE VAKFI

DÜNYA OKYANUSLARINI KORUYORUZ

SEA LIFE Vakfı

SEA LIFE TRUST                                                                          

SEA LIFE TRUST dünya okyanuslarını ve bu okyanuslardaki deniz yaşamı korumak amacıyla dünya çapında faaliyet gösteren tescilli bir yardım kuruluşudur. (no. 1175859)

SEA LIFE TRUST’ın vizyonu; sağlıklı, koruma altında ve canlı çeşitliliğine sahip denizlerimizin var olduğu bir dünya oluşumudur.

Ortağımız olan global SEA LIFE akvaryum zinciriyle beraber çok geniş kitlelere ulaşım sağlamaktayız. Pek çok ilham verici koruma kampanyalarına imza atıyor, projeler fonluyor ve plastikten arındırılmış okyanuslar, sürdürülebilir balık avcılığı, etkin deniz koruma alanlarının oluşturulması ve deniz yaşamının aşırı derecede sömürülmesinin sonlandırılması prensiplerini destekleyici nitelikte eğitim projeleri yürütüyoruz. Aynı zamanda kendi vahşi yaşam barınağımızı işletiyoruz.

Daha fazla bilgi için www.sealifetrust.org adresini ziyaret ediniz.

 

Dünyanın İlk Beluga Balinası Barınağının Ortaya Çıkışı

SEA LIFE TRUST olarak, Merlin Entertainment tarafından yapılan cömert bağış sayesinde İzlanda’da dünyanın ilk beluga barınağını kurduğumuzu bildirmekten mutluluk duyarız!

2019’un başlarında iki eski tutsak beluga, Little White ve Little Grey, onları Şanghay akvaryumundan İzlanda’nın nefis koyundaki yeni okyanus evlerine taşıyacak olan 6000 millik destansı yolculuklarına başlayacaklar.

Bu son derece önemli etkinlikte ilk defa tutsak belugalar bir okyanus barınağına salıverilecekler. Proje ortaklarımız olan SEA LIFE, Merlin Entertainments ve Whale and Dolphin Conservation’un destekleri sayesinde Little White ve Little Grey bu önemli yolculuğu gerçekleştirebilecekler.

Balinaların ve yunusların iyiliği için mücadele eden hepimiz bu etkinliğin, bu harika hayvanların daha güzel bir geleceğe kavuşmalarına dair bir işaret niteliği taşıyacağını umuyoruz.

SEA LIFE TRUST Beluga Balinası Barınağı hakkında daha fazla bilgi için www.sealifetrust.org adresini ziyaret ediniz.

VAKFIMIZ HAKKINDA DETAYLAR

Misafirlerimizin Dikkatine

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Merkezimizin Bayram Çalışma Saatleri aşağıdaki gibidir.
Arife 30 Temmuz - 12:00 18:00 - Son Giriş: 17:00
1 günü 31 Temmuz- 13:00 19:00- Son Giriş: 18:00
2.günü 01 Ağustos - 12:00 19:00- Son Giriş: 18:00
3.günü 02 Ağustos - 12:00 19:00- Son Giriş: 18:00
4.günü 03 Ağustos - 12:00 19:00- Son Giriş: 18:00

İyi eğlenceler dileriz.