Nasıl ulaşırım

Özel Araçlar için:

TEM otobanından "Hal - Otogar" çıkışını kullanın ve "Kuru Gıda Hali - Otogar" güzergahını takip edin. Alternatif olarak E5 otoyolundan "Otogar" çıkışını kullanın ve "Kartaltepe - Yıldırım - Kocatepe" güzergahını takip edin. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'nde 5000 araçlık ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Otobüs:

32 (Cevatpaşa - Eminönü), 32 A (Cevatpaşa - Beyazıt), 32 M (Mecidiyeköy - Cevatpaşa veya 32 T (Cevatpaşa -Taksim) İETT otobüslerinden bir tanesini kullanın.

Metrobüs:

Metrobüse binin ve "Merter" aktarma istasyonunda inip metroya geçiş yapın. "Atatürk Havaalanı -Yenikapı" metrosunu kullanın ve "Kocatepe" istasyonunda inin.

Metro:

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne, "Atatürk Havaalanı - Yenikapı" hattında çalışan metroyu kullanıp "Kocatepe" istasyonunda inerek doğrudan ulaşabilirsiniz.

Marmaray (Tüplü Geçit):

Anadolu tarafında ilk önce Marmaray'a binin ve "Yenikapı" istasyonunda inin; oradan "Atatürk Havaalanı - Yenikapı" hattında çalışan metroya geçin ve "Kocatepe" istasyonunda inin.

Akvaryumumuz, tekerlekli sandalye kullanan ziyaretçilerimiz için tamamen erişilebilirdir. Engelli erişimi, akvaryumun her bölümünde mevcuttur.

Online bilet alın %20'den başlayan indirimlerden yararlanın!

Açılış saatlerı

Pazartesi-Perşembe ve Pazar: 10:00 - 20:00

Cuma ve Cumartesi: 10:00-21:00

Son giriş saati: Kapanıştan 1 saat önce.


Sorularınız?

0 212 640 20 15
info@istanbulsealife.com

Bize ulaşın
Facebook