Ana içeriğe geç

Sıkça Sorulan Sorular

SEA LIFE İstanbul hakkında en çok merak edilen soruları aşağıda sizler için bir araya getirdik. 

SEA LIFE İSTANBUL HANGİ YAŞ İÇİN UYGUN?

SEA LIFE İstanbul herkes için uygundur. Ayrıca 3-10 yaş arası çocuklar için özel tasarımlı akvaryumlar ve oyun alanları bulunmaktadır.

SEA LIFE İstanbul tüm yaş grupları için uygundur ancak 17 yaş ve altı ziyaretçilerin yanlarında en az bir 18 yaş ve üzeri kişinin eşlik etmesi gerekmektedir. Girişiniz sırasında görevlilerimiz sizden yaş kontrolü için fotoğraflı bir kimlik ibraz etmenizi isteyebilirler.

Akvaryumda bulunan ve giriş biletinize dahil olan yumuşak oyun alanı 10 yaş ve altındaki ziyaretçilerimiz içindir. Oyun alanı kulanı kuralları ayrıca oyun alanı girişinde belirtilmektedir. 

Biletinizi SEA LIFE İstanbul girişindeki gişemizden alabileceğiniz gibi, SEA LIFE'a gelmeden önce Bİletix'ten de alabilirsiniz. İnternetten alacağınız biletler kapıda alacağınız biletten indirimli olacaktır. Hatırlatmak isteriz ki internetten alınan biletler promosyon/indirim/fırsat kuponları ile birleştirilemez.

Evet. LEGOLAND® Discovery Centre ve Madame Tussauds İstanbul bileterini kapsayan 2'li ve 3'lü ortak biletlerimiz var. SEA LIFE'tan alacağınız ortak bilet ile 3 merkezimizi avantajlı fiyatlar ile ziyaret edebilirsiniz. Ortak biletinizi SEA LIFE İstanbul gişelerimizden veya internetten alabilirsiniz. Bilet fiyatları için ana sayfamızdan Biletler bölümü altındaki Ortak Bilet sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Aynı gün ziyaret etmek zorunda değilsiniz, arzu ederseniz aynı gün, arzu ederseniz 90 gün içinde herhangi bir gün ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz. LEGOLAND® Discovery Centre ve Madame Tussauds İstanbul için açılış/kapanış saatleri farklılık gösterebilir. Açılış/Kapanış saatlerini merkezlerimizin web sitelerinden kontrol ediniz.

Evet. American Express kart ile ödeme kabul ediyoruz.

Bireysel gezilerinizde rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur. Ancak kurumsal geziler ve okul gezileri için rezervasyon yapılması gerekmektedir. Kurumsal okul gezileri için kurumsal@merlinentertainments.biz mail adresine mail atabilir ya da da 0531 781 34 95 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. 

Biletix üzerinden aldığınız biletlerin, iade işlemini Biletix ile iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Health