Ana içeriğe geç

Online alın, daha az ödeyin

SEALIFE PEPPAPIG Pre Launch Posts COME AND JOIN Tr

Türkiye'deki ilk etkinliğinde Peppa'ya katılın!

SEA LIFE İstanbul, çocukların keyifle ve sevgiyle izlediği Peppa Pig’i Türkiye’deki sevenleriyle ilk defa buluşturuyor! 8 Ekim 2022, Cumartesi gününden itibaren başlayıp Ekim ayının her hafta sonunda SEA LIFE İstanbul’a gelecek Peppa ile çocuklar birbirinden güzel etkinliklere katılabilecek ve hediyeler kazanacak.

Dünya okyanuslarını ve bu okyanuslardaki deniz yaşamı korumak amacıyla dünya çapında faaliyet gösteren SEA LIFE İstanbul, Peppa’nın Türkiye’deki ilk ziyaretine ev sahipliği yapıyor. Çocukların ilgiyle takip ettiği Peppa, 8-9 Ekim 2022, tarihinden itibaren başlayıp Ekim ayının her hafta sonunda katılımcılara keyif dolu anlar yaşatacak.

Untitled

Peppa ile eğlenceli parkuru tamamla!

Etkinlik kapsamında çocuklar Peppa ile bir araya gelip günde 3 kez yapılacak boyama atölyesine katılma şansını yakalayacak. Peppa hayranları, saat 12.30, 15.00 ve 16.30’da gerçekleşecek bu atölyelerde kendisiyle fotoğraf da çektirebilecek. Bu sırada Peppa’nın ise çocuklar için farklı sürpriz hediyeleri olacak.

Ziyaretçiler SEA LIFE İstanbul’da sualtı dünyasını keşfe çıkabiliyor, yüzlerce deniz canlısını yakından görebiliyor, cam tabanlı keşif teknesi ile kaplumbağa ve vatozları besleyebiliyor, Avrupa’nın en uzun okyanus tünelinde köpekbalıklarına hiç olmadıkları kadar yakın olabiliyor ve denizyıldızlarına dokunabiliyor.

Deniz Dünyası her zaman ilgimi çekmiştir buraya özellikle çocuklu ailelerin gelmesini tavsiye ediyorum çocuklar balıkları vatozları insanları tanıma fırsatı bulsunlar işte pahalı gelebilir ama kampanyalı biletlerden faydalanabilirsiniz çocuk oyun alanı ama çocuk var oyun alanında çocuklarla ilgilenen bayan çok güleryüzlü ve ilgili..

TripAdvisor- Gülnür Kaptan
Health