Attraction location map

Haberler & Etkinlikler

Okyanus Tankı

Dünyanın en büyük okyanus akvaryumlarından birini gör ve 5 milyon litre suyun altında, 2700 açılı Okyanus Odası’nın şaşırtıcı manzarasıyla büyüleyici bir geziye çık.

Bilgi Al

Köpekbalığı Krallığı

Avrupa’nın en geniş köpekbalığı ailesi ve Türkiye’nin en büyük iki köpekbalığını üzerinde yüzerken seyret. Dünyada nesli tükenme tehlikesi altında olan çekiçbaş köpekbalığını da ziyaret etmeyi unutma!

Bilgi Al

Keşfetmeye Hazır mısın ?

 • 15,000 Deniz Canlısı

  Benekli tatlı su vatozlarından antik mata mata kaplumbağasına ve muhteşem dev mürenlere kadar 15,000 deniz canlısıyla burun buruna gel.

 • Kaplumbağa Hastanesi

  Dünya’nın en yaşlı ve en güzel canlılarından biri olan kaplumbağaları rehabilitasyon merkezimizde ziyaret et. Tedavi ederek tekrar denize saldığımız kaplumbağaların ilginç hikayelerini öğren.

 • Özel etkinlikler

  Gel ve etkinliklerimizde bize katıl. Doğum günü partileri, yaratıcı çocuk atölyeleri ve gece yatısı etkinlikleri ile SEA LIFE İstanbul’da herkes için yapacak çok şey var.

 • Dalgıç Şov

  Profesyonel dalgıçların su altında sergilediği muhteşem şovu kaçırma!

 • Su altının muhteşem canlılarını beslenirken izle!

  Avrupa’nın en büyük deniz kaplumbağası Iggy’yi, Türkiye’nin en büyük kum kaplanı köpekbalıkları Derin ve Crin’i, elle beslenen vatozları izlerken gözlerine inanamayacaksın.

Transparent pixel used for spacing