Attraction location map

Haberler & Etkinlikler

Okyanus Tankı

Dünyanın en büyük okyanus akvaryumlarından birini gör ve 5 milyon litre suyun altında, 2700 açılı Okyanus Odası’nın şaşırtıcı manzarasıyla büyüleyici bir geziye çık.

Bilgi Al

Sonic & Arkadaşları SEA LIFE İstanbul'da!

Dr. Eggman SEA LIFE İstanbul’daki canlılarımızın tüm süper güçlerini almaya ve onları dünya hakimiyeti için robo yaratıklara dönüştürmeye çalışıyor. Sonic ve arkadaşlarının Dr. Eggman'ı yenmesine ve canlılarımızı kurtarmasına yardım edin! Tüm dünya ile birlikte 14 Şubat'ta vizyona girecek Sonic filmi ile birlikte, yeni etkinlik kitimiz Sonic 15 Şubat’tan itibaren SEA LIFE İstanbul’da!

BİLETLER

Keşfetmeye Hazır mısın ?

 • 15,000 Deniz Canlısı

  Benekli tatlı su vatozlarından antik mata mata kaplumbağasına ve muhteşem dev mürenlere kadar 15,000 deniz canlısıyla burun buruna gel.

 • Kaplumbağa Hastanesi

  Dünya’nın en yaşlı ve en güzel canlılarından biri olan kaplumbağaları rehabilitasyon merkezimizde ziyaret et. Tedavi ederek tekrar denize saldığımız kaplumbağaların ilginç hikayelerini öğren.

 • Özel etkinlikler

  Gel ve etkinliklerimizde bize katıl. Doğum günü partileri, yaratıcı çocuk atölyeleri ve gece yatısı etkinlikleri ile SEA LIFE İstanbul’da herkes için yapacak çok şey var.

 • Dalgıç Şov

  Profesyonel dalgıçların su altında sergilediği muhteşem şovu kaçırma!

 • Su altının muhteşem canlılarını beslenirken izle!

  Avrupa’nın en büyük deniz kaplumbağası Iggy’yi, Türkiye’nin en büyük kum kaplanı köpekbalıkları Derin ve Crin’i, elle beslenen vatozları izlerken gözlerine inanamayacaksın.

 • Cam Tabanlı Keşif Teknesi

  LEGO ® Su Altı Kaşifleri oyun üniteleri ile eğlenirken keşfet! Hemen Bilet Al Cam Tabanlı Keşif Teknesi Su altı dünyasını eğlenerek keşfetmeniz için yepyeni bir deneyim

 • Köpekbalığı Krallığı

  Avrupa’nın en geniş köpekbalığı ailesi ve Türkiye’nin en büyük iki köpekbalığını üzerinde yüzerken seyret. Dünyada nesli tükenme tehlikesi altında olan çekiçbaş köpekbalığını da ziyaret etmeyi unutma!

Transparent pixel used for spacing

Misafirlerimizin Dikkatine

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Merkezimizin Bayram Çalışma Saatleri aşağıdaki gibidir.
Arife 30 Temmuz - 12:00 18:00 - Son Giriş: 17:00
1 günü 31 Temmuz- 13:00 19:00- Son Giriş: 18:00
2.günü 01 Ağustos - 12:00 19:00- Son Giriş: 18:00
3.günü 02 Ağustos - 12:00 19:00- Son Giriş: 18:00
4.günü 03 Ağustos - 12:00 19:00- Son Giriş: 18:00

İyi eğlenceler dileriz.