Attraction location map

Haberler & Etkinlikler

Okyanus Tankı

Dünyanın en büyük okyanus akvaryumlarından birini gör ve 5 milyon litre suyun altında, 2700 açılı Okyanus Odası’nın şaşırtıcı manzarasıyla büyüleyici bir geziye çık.

Bilgi Al

Cam Tabanlı Keşif Teknesi

Sizi Cam Tabanlı Keşif Teknesi ile Su Altı Seyrine Davet Ediyoruz! 

Su altı dünyasını yakından keşfetmenize olanak sağlayacak yepyeni bir deneyim!  Avrupa’daki ilk ve tek cam tabanlı keşif teknesi ile artık su altı canlılarının yaşam alanlarını daha da yakından şahit olacaksınız! Bu harika deneyimi yaşamanız için sizi en kısa sürede merkezimize bekliyoruz! 

Cam Tabanlı Keşif Teknesi Seansları:

CUMARTESİ 

Saat

14.00-14.30
14.30-15.00
15.00-15.30
15.30-16.00

Pazar

14.00-14.30
14.30-15.00
15.00-15.30
15.30-16.00

 • Kaç kişi tura katılabilir?

5 yaş üzerindeki her ziyaretçi satın alabilir. Bota en fazla 6 kişi binebilir. 

 • Görülebilecek önemli türler nelerdir? 

Tekne turunuz sırasında Yeşil deniz kaplumbağası - inek baş vatoz - Siyah uç resif köpekbalığı - bal peteği leopar vatozu, bal peteği vatozu, Gri resif köpekbalığı, Hemşire köpek balığı ve Zebra köpekbalığını görebilirsiniz. 

 • Toplam kaç dakika sürecek? 

Tekne turunuz toplamda 20 dakika sürüyor.

 • Cam tabanlı tekne turunun fiyatı nedir? 

Fiyatı: SEA LIFE İstanbul bileti+tekne turu: 143 TL

***Turumuzu sadece gişelerimizden alabilirsiniz. 

 

 

 

 

Köpekbalığı Krallığı

Avrupa’nın en geniş köpekbalığı ailesi ve Türkiye’nin en büyük iki köpekbalığını üzerinde yüzerken seyret. Dünyada nesli tükenme tehlikesi altında olan çekiçbaş köpekbalığını da ziyaret etmeyi unutma!

Bilgi Al

Keşfetmeye Hazır mısın ?

 • 15,000 Deniz Canlısı

  Benekli tatlı su vatozlarından antik mata mata kaplumbağasına ve muhteşem dev mürenlere kadar 15,000 deniz canlısıyla burun buruna gel.

 • Kaplumbağa Hastanesi

  Dünya’nın en yaşlı ve en güzel canlılarından biri olan kaplumbağaları rehabilitasyon merkezimizde ziyaret et. Tedavi ederek tekrar denize saldığımız kaplumbağaların ilginç hikayelerini öğren.

 • Özel etkinlikler

  Gel ve etkinliklerimizde bize katıl. Doğum günü partileri, yaratıcı çocuk atölyeleri ve gece yatısı etkinlikleri ile SEA LIFE İstanbul’da herkes için yapacak çok şey var.

 • Dalgıç Şov

  Profesyonel dalgıçların su altında sergilediği muhteşem şovu kaçırma!

 • Su altının muhteşem canlılarını beslenirken izle!

  Avrupa’nın en büyük deniz kaplumbağası Iggy’yi, Türkiye’nin en büyük kum kaplanı köpekbalıkları Derin ve Crin’i, elle beslenen vatozları izlerken gözlerine inanamayacaksın.

 • Cam Tabanlı Keşif Teknesi

  LEGO ® Su Altı Kaşifleri oyun üniteleri ile eğlenirken keşfet! Hemen Bilet Al Cam Tabanlı Keşif Teknesi Su altı dünyasını eğlenerek keşfetmeniz için yepyeni bir deneyim

Transparent pixel used for spacing