Ana içeriğe geç

Güvenlik önceliğimiz!

Tüm Merlin Entertainments eğlence merkezlerimizde sağlık, emniyet ve güvenlik işimizin kritik bir parçasıdır ve misafirlerimiz ve personelimiz için bir numaralı önceliğimizdir. Tüm prosedürlerimiz düzenli olarak gözden geçirilmektedir.

 

Ziyaret etmeden önce lütfen sahip olduğumuz güvenlik kapsamına bir göz atmayı unutmayınız.

 

GÜVENLİK KONTROLLERİ

 

Tüm misafirlerimizin güvenliğini ve güvenliğini çok ciddiye alıyoruz ve misafirlerimizin ve personelimizin korunması için bir dizi sağlam güvenlik önlemimiz var.

 

SEA LIFE İstanbul'a geliyorsanız, gelişmiş güvenlik kontrollerimizden geçmek için bolca vaktinde gelmenizi tavsiye ederiz. Bu gerekli işlem biraz gecikmeye neden olabilir; ancak, misafirlerimizin güvenliğinin bir numaralı önceliğimiz olduğunu anladığınızı umuyoruz.

 

Güvenlik ekibimiz güvenliğiniz için burada. Lütfen tüm güvenlik kontrollerine uyun ve hepimizi güvende tutmak için önemli çalışmaları yürütürken ekibimizin bu adımlarını destekleyin.

 

YASAK ÜRÜNLER

 

Aşağıda, SEA LIFE İstanbul'a nelerin getirilemeyeceğine ilişkin bilgi verilmektedir. Lütfen bu listenin kapsamlı olmadığını ve değişebileceğini unutmayın.

 

Silah sayılan herhangi bir eşya

Havai fişekler ve/veya sis bombaları

Yaralanmaya neden olabilecek ve/veya rahatsız edici veya tehlikeli sayılabilecek cam şişeler veya diğer nesneler

Keskin nesneler veya bıçaklar, çakılar, makaslar, tirbuşonlar, metal törpüler, oyuncak veya taklit silahlar dahil olmak üzere güvenlik riski olarak kabul edilebilecek herhangi bir şey.

Sarhoş edici içecekler

Yasadışı maddeler ve/veya yasal yüksekler

Kaykaylar, scooterlar ve patenler

Dronlar

 

SİZİ GÜVENDE TUTMAK İÇİN BAŞKA NE YAPIYORUZ?

 

Görebildiğiniz ve tabii ki göremediğiniz birçok güvenlik önlemi var. Günün 24 saati tüm merkezi izliyoruz ve kendini işine adamış personelimiz, tüm misafirlerimizin güvenli, emniyetli ve keyifli vakit geçirmesini sağlamak için eğitim almaktadır. Güvenlik prosedürlerimizin güncel ve en iyi uygulamaları takip ettiğinden emin olmak için güvelik birimleriyle çok yakın çalışmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, yıl boyunca sivil giyimli memurları ağırlamak için yerel ve Ulusal kolluk kuvvetleri ekiplerimizle birlikte çalışıyoruz; bu da, cazibe merkezlerimizde hem gece hem de gündüz devriye gezen daha geniş güvenlik ekiplerimizi destekliyor.

 

Doğal olarak, güvenlik ekibimiz, personelimize düzenli eğitimler sağlayan uzman Devlet güvenlik kurumlarıyla düzenli olarak iletişim halindedir.

 

BİZE YARDIMCI OLMAK, SİZLERE YARDIM ETMEK İÇİN

 

Misafirlerimiz olarak, personelimize veya güvenlik ekiplerine şüpheli herhangi bir şey konusunda uyarıda bulunmanızı ve eşyalarınızı her zaman güvende tutmanızı rica ediyoruz.

 

Health