Ga naar de hoofdinhoud

Beyond The Surface: leren door te ontdekken

De Beyond The Surface is een begeleide workshop die dieper ingaat op het leven in en rond de zee. Tijdens een interactieve sessie ontdekken leerlingen de oceaan op een speelse en leerrijke manier, aangepast aan hun leeftijd en niveau. Deze classroom is een extra activiteit die bovenop het parkbezoek kan worden bijgeboekt.

Leren door te doen

Tijdens de workshop gaan we vooral actief aan de slag. Leerlingen voelen, kijken, raden en ontdekken zelf. Hoe voelt een zeespons aan? En een stuk koraal? Welke geluiden maken onze dieren onder water? Voor jongere ontdekkers maken we er een speelse beleving van, terwijl oudere leerlingen meer verdieping en uitleg krijgen.

We staan ook stil bij afval in de zee en leren hoe we correct kunnen sorteren. Onder de microscoop ontdekken leerlingen het voedsel van onze zeepaardjes en leren ze waarom deze dieren zo bijzonder en kwetsbaar zijn.

Daarnaast openen we letterlijk de deuren van onze quarantaine: een geheime plek waar dieren verzorgd, onderzocht en opgevolgd worden. Een unieke blik achter de schermen van SEA LIFE.

Praktische informatie

De workshop duurt 30 minuten en vindt plaats in groepen van maximaal 20 leerlingen. De prijs bedraagt €2 per leerling, leerkrachten nemen gratis deel. Tijdens de workshop kunnen andere leerlingen het park verkennen onder begeleiding van de leerkrachten. Reserveren of vragen kan via scholen@sealife.be

Health